Amigo a hosté Labužnická hodinka na Trojce Zpět na hlavní stránku

Amigo a hosté - Ilona Rozlivková

22. 10. 2022
JAK FUNGUJE JEDINÁ MATEŘSKÁ EKOŠKOLA V PARDUBICÍCH? CO NABÍZÍ DĚTEM JINÉHO? Velmi zajímavé povídání, které nám představí celý projekt a nastíní důvody, v čem je ekovýchova přínosná u takhle malých dětí.

Amigo a hosté - Martin Maxa

11. 9. 2022
Známý zpěvák, kytarista nebo také malíř Martin Maxa zavítal do našeho rádia na velmi příjemný leč otevřený rozhovor. S moderátorem Kubou Kamarádem mluvil o jeho uměleckých začátcích, jak mu cvičení pomáhá s nepohodou na duši nebo že jeho první platící publikum byli jeho kamarádi, kteří mu platili za to, aby už nezpíval. Poslechněte si tento rozhovor.

Amigo a hosté - Tomáš Hořava

3. 9. 2022
Bývalý hráč Viktorie Plzeň nebo Sigmy Olomouc, reprezentant Tomáš Hořava bude zítřejším hostem podcastu Amigo a hosté.⚽️ O jeho úspěšné fotbalové cestě, úspěších Viktorie Plzeň, se kterou získal 3 mistrovské tituly, nebo jeho životě po ukončení aktivní kariéry si povídal s moderátorem Kubou Kamarádem.

Amigo a hosté - Kuba Kubín

27. 8. 2022
Hudebník, skladatel, textař a zpěvák Kuba Kubín zavítal do rádia Trojka, kde přiblížil svou hudební cestu, velmi otevřeně promluvil o Superstar nebo o tom, jak se mu podařilo napsat písničky pro Hanu Zagorovou, Leonu Machálkovou a Kelly Family.

Amigo a hosté - Jakub "Stejk" Steklý

30. 7. 2022
Pozvat si na rozhovor známého youtubera, o kterém ví tisíce lidí téměř vše z jeho života, může být moderátorská sebevražda. To ovšem neplatí o Stejkovi, který přijal pozvání do podcastu Amigo a hosté. Povídání s ním bylo naprosto otevřené, upřímné, a že jsme odhalili i věci, které nikde ještě nepadly, se přesvědčte sami.

Amigo a hosté - Matěj Kábrt

23. 7. 2022
Mladý a velmi šikovný hokejbalový útočník nám prozradil, jak se dostal ke sportu tak blízkému hokeji, jestli je o něj dnes větší zájem než dřív a jestli bude dělat dobrotu, že v Pardubicích budou nově dva extraligové hokejbalové kluby. Poslechněte si rozhovor s Matějem Kábrtem.

Amigo a hosté - Eva Hrdinová

26. 6. 2022
Bývalá úspěšná atletka, dnes trenérka a vedoucí Atletiky bez bariér Pardubice Eva Hrdinová bude našim další hostem v podcastu Amigo a hosté. Několikanásobná mistryně České republiky a držitelka celé řady rekordů v hodu koulí a kladivem prozradí, jaký byl tréninkový dril pod vedením jejího tatínka a jak se dostala k tréninku handicapovaných sportovců v Pardubicích, kde nyní vede organizaci Atletika bez bariér. Jaké pocity měla, když její svěřenci sbírali úspěchy na paralympiádě?

Amigo a hosté - Ondřej Špiller

11. 6. 2022
Bezpečnostní situace v dnešním světě není příliš dobrá, lidé se více a více věnují sebeobraně. Jsou tradiční japonská bojová umění vhodná pro osvojení v jakémkoliv věku? Jak se vlastně do Evropy dostaly? A platí, že trénink musí bolet, aby byl proveden poctivě? Odpověděl mistr Moravy a Slezska Ondřej Špiller.

Amigo a hosté - Adam Langer

14. 5. 2022
Mladý herec, rapper, textař a dabér Adam Langer v otevřeném rozhovoru promluvil o své trnité studijní cestě, hraní v seriálu Ulice, divácké neoblíbenosti záporných postav a zodpověděl také otázku, zda by si zahrál pohádkového prince. Poslechněte si další díl našeho podcastu.

Amigo a hosté - Petra Tydlačková

23. 4. 2022
Hostem dalšího dílu podcastu Amigo a hosté byla Petra Tydlačková. Účastnice MISS Czech Republic 2022 a vizážistka promluvila nejen o prestižní soutěži krásy, zda je mezi holkami rivalita a jestli ještě v dnešním světě modelingu platí míry 90-60-90.

Amigo a hosté - Enrique Lysoněk

2. 4. 2022
Do zákulisí televizní soutěže Survivor Česko Slovensko jsme nahlédli s jedním z účinkujících Enriquem Lysoňkem. Ten promluvil v otevřeném rozhovoru nejen o drsném hladovění na opuštěném ostrově, ale také třeba o tom, kam soutěžící chodí na záchod a proč mají ženy stále tak dokonale oholené nohy. Dá se tato soutěž vyhrát nějakou geniální taktikou, nebo je to o štěstí? Dozvíte se v podcastu.

Amigo a hosté - Julia Pilar

19. 3. 2022
První mezinárodní vysílání podcastu Amigo a hosté - hostem byla velmi příjemná a talentovaná zpěvačka Julia Pilar. Promluvila mimo jiné o tom, jak náročné je studovat medicínu a u toho debutovat na hudební scéně, jak je na tom podle ní aktuálně slovenská hudební scéna, proč je těžší psát písničky ve slovenštině než anglicky a jestli ji čeká nějaké vystoupení. Poslouchejte jedinečný díl našeho podcastu!

Amigo a hosté - Jakub Pavelka

12. 3. 2022
Herec, režisér, kameraman, zpěvák, novinář a redaktor CNN Prima News Jakub Pavelka byl dalším hostem podcastu Amigo a hosté. Jak stihl tak mladý člověk projít tolika profesemi, která je mu nejbližší a jak vlastně vypadá takový den reportéra velké televizní stanice? To všechno a mnoho dalších věcí uslyšíte v dalším díle našeho podcastu.

Amigo a hosté - Richard Kmoch

26. 2. 2022
Zpěvák a velmi milý člověk Richard Kmoch, který se skupinou Gemini objíždí republiku s písničkami Dalibora Jandy. Opravdu ti dva mají neskutečně podobný hlas! Povídání o tom, jak reagují interpreti na svoje covery a co je vlastně potřeba zařídit, abyste mohli začít zpívat něčí písničky a dalších zajímavostech.

Amigo a hosté - Roman Tegel

19. 2. 2022
Posluchačům tentokrát nabídneme vstup do divadelního zákulisí s dlouholetým ochotnickým hercem Roman Tegel, který za námi přijel z Olomouce, aby povyprávěl nejen, jak se k herectví dostal, jak lze zvládat tento náročný koníček spolu se zaměstnáním a jestli je zájem z řad mladých o hobby, za které nemáte peníze.

Amigo a hosté - Evvie

12. 2. 2022
V prvním díle druhé série moderátor Kuba Kamarád vyzpovídal talentovanou mladou a velmi příjemnou zpěvačku Evvie Evv. Nedávno vydala její debutní EP Close, ze které na Trojce hrajeme písničky 25 years a 19 minutes. Všechny její písničky mají velmi hlubokou stopu a příběh. Co ještě o sobě tato všestranná žena z Brna prozradila?

Amigo a hosté - Gabriella Farr

25. 12. 2021
Mladá a talentovaná herečka Gabriella Farr u nás v podcastu promluvila nejen o své herecké cestě, studiích na konzervatoři nebo točení nekonečného seriálu Ulice.

Amigo a hosté - Michaela Kuklová

18. 12. 2021
Herecká hvězda, věčná princezna, herečka, dabérka a nyní už i malířka Michaela Kuklová prozradila zajímavosti z natáčení pohádek O Jasněnce a létajícím ševci a Z pekla štěstí. Popsala také svou hereckou cestu, vzpomněla na její herecké kolegy a legendy a prozradila, co u ní doma na Vánoce nesmí chybět.

Amigo a hosté - Veronika Sterz

20. 11. 2021
Talentovaná zpěvačka, produkční a tanečnice promluvila o své cestě za hudbou, lidech, kteří jí stavěli do cesty největší překážky, plánech do budoucna i své nejúspěšnější písničce Nevrátím.

Amigo a hosté - Alex

13. 11. 2021
Alex, který prošel přeměnou z dívky na chlapce, popsal celý proces, úskalí a nechá nahlédnout hlouběji do této problematiky, čímž umožní lépe pochopit transsexuální lidi.

NAROZENINOVÝ SPECIÁL - Amigo a hosté - Jakub Kamarád

23. 10. 2021
Dělej jen to, co tě baví. To se snadněji řekne než uskuteční. Životem se honíme za tím, co by z nás udělalo úspěšné a uznávané lidi, ale často zapomínáme na věci, které skutečně dělat chceme a které by nám dělali radost. O tom se rozpovídal velmi netradičně Kuba Kamarád jako host vlastního podcastu, za moderátorský mikrofon tentokrát usedl Maty Prorok.

Amigo a hosté - Nikola Votrubová

16. 10. 2021
Zpěvačka skupiny Yamaband a účastnice 2 ročníků Superstar prozradila, co jí ke zpívání přivedlo, jak funguje velkolepá show Superstar v realitě i jestli chystá nějakou svoji písničku. Poslechněte si podcast.

Amigo a hosté - Kryštof Šimek

9. 10. 2021
Divadelní režisér a student brněnské FAMU prozradil, jak probíhá výběr představení, kolik improvizace patří do vystoupení, jak dlouho trvá připravit a nazkoušet celé divadelní představení a proč režisér studuje i akrobacii. Kryštof Šimek s Kubou Kamarádem probrali také aktuální divadelní trendy a zhodnotili, jak se branže změnila díky pandemii.

Amigo a hosté - Zdeněk Sasín

2. 10. 2021
Zakladatel a šéfredaktor Událostí Online a spolupracovník rádia Trojka promluvil o tom, jak je těžké dnes v online době získat dobře ověřenou informaci, o komunikaci s mluvčími IZS nebo o tom, jak je těžké dělat volnočasově profesionálního žurnalistu.

Amigo a hosté - Kristýna Klabenešová

18. 9. 2021
Studovat v zahraničí není již tak složité jako v minulosti, ale přesto je to výsadou těch šťastnějších a pracovitějších z nás. Na koho se obrátit o pomoc a rady, co si zařídit a jak vše ve Velké Británii funguje a zda mají čeští studenti kvůli Brexitu komplikované prozradila Kristýna Klabenešová, která studuje ve Velké Británii na univerzitě.

Amigo a hosté - Petr Černý

4. 9. 2021
Florbalový útočník A týmu Sokoli Pardubice promluvil o tom, jak lze být úspěšným sportovcem a přitom vystudovat prestižní školu, jak a kdy nastoupit na tu správnou a úspěšnou sportovní cestu a co je vlastně ve florbalu vrchol kariéry. Myslíte, že jsou profesionální florbalisté placeni? Poslechněte si podcast!


Facebook link Instagram link Twitter link