Amigo a hosté Zpět na hlavní stránku

Amigo a hosté - Tomáš Honzík

17. 12. 2022
Kdo někdy nebyl v mekáči? Kdo si nedal cheese nebo BigMaca? A teď schválně, kdo někdy chtěl vědět, jak to celé funguje, kde se berou suroviny, jak těžké je provozovat restauraci McDonald's, co je vlastně nejtěžší na práci franšízanta??? Hostem dalšího dílu podcastu Amigo a hosté byl provozovatel 5 restaurací McDonald's Tomáš Honzík, který se rozpovídá mimo jiné o tom, jakých bylo 30 let u firmy a jak vzpomíná na otevření první pobočky v Československu nebo na vedení největší pobočky na světě.?

Amigo a hosté - Ilona Rozlivková

22. 10. 2022
JAK FUNGUJE JEDINÁ MATEŘSKÁ EKOŠKOLA V PARDUBICÍCH? CO NABÍZÍ DĚTEM JINÉHO? Velmi zajímavé povídání, které nám představí celý projekt a nastíní důvody, v čem je ekovýchova přínosná u takhle malých dětí.

Amigo a hosté - Martin Maxa

11. 9. 2022
Známý zpěvák, kytarista nebo také malíř Martin Maxa zavítal do našeho rádia na velmi příjemný leč otevřený rozhovor. S moderátorem Kubou Kamarádem mluvil o jeho uměleckých začátcích, jak mu cvičení pomáhá s nepohodou na duši nebo že jeho první platící publikum byli jeho kamarádi, kteří mu platili za to, aby už nezpíval. Poslechněte si tento rozhovor.

Amigo a hosté - Tomáš Hořava

3. 9. 2022
Bývalý hráč Viktorie Plzeň nebo Sigmy Olomouc, reprezentant Tomáš Hořava bude zítřejším hostem podcastu Amigo a hosté.⚽️ O jeho úspěšné fotbalové cestě, úspěších Viktorie Plzeň, se kterou získal 3 mistrovské tituly, nebo jeho životě po ukončení aktivní kariéry si povídal s moderátorem Kubou Kamarádem.

Amigo a hosté - Kuba Kubín

27. 8. 2022
Hudebník, skladatel, textař a zpěvák Kuba Kubín zavítal do rádia Trojka, kde přiblížil svou hudební cestu, velmi otevřeně promluvil o Superstar nebo o tom, jak se mu podařilo napsat písničky pro Hanu Zagorovou, Leonu Machálkovou a Kelly Family.

Amigo a hosté - Jakub "Stejk" Steklý

30. 7. 2022
Pozvat si na rozhovor známého youtubera, o kterém ví tisíce lidí téměř vše z jeho života, může být moderátorská sebevražda. To ovšem neplatí o Stejkovi, který přijal pozvání do podcastu Amigo a hosté. Povídání s ním bylo naprosto otevřené, upřímné, a že jsme odhalili i věci, které nikde ještě nepadly, se přesvědčte sami.

Amigo a hosté - Matěj Kábrt

23. 7. 2022
Mladý a velmi šikovný hokejbalový útočník nám prozradil, jak se dostal ke sportu tak blízkému hokeji, jestli je o něj dnes větší zájem než dřív a jestli bude dělat dobrotu, že v Pardubicích budou nově dva extraligové hokejbalové kluby. Poslechněte si rozhovor s Matějem Kábrtem.

Amigo a hosté - Eva Hrdinová

26. 6. 2022
Bývalá úspěšná atletka, dnes trenérka a vedoucí Atletiky bez bariér Pardubice Eva Hrdinová bude našim další hostem v podcastu Amigo a hosté. Několikanásobná mistryně České republiky a držitelka celé řady rekordů v hodu koulí a kladivem prozradí, jaký byl tréninkový dril pod vedením jejího tatínka a jak se dostala k tréninku handicapovaných sportovců v Pardubicích, kde nyní vede organizaci Atletika bez bariér. Jaké pocity měla, když její svěřenci sbírali úspěchy na paralympiádě?

Amigo a hosté - Ondřej Špiller

11. 6. 2022
Bezpečnostní situace v dnešním světě není příliš dobrá, lidé se více a více věnují sebeobraně. Jsou tradiční japonská bojová umění vhodná pro osvojení v jakémkoliv věku? Jak se vlastně do Evropy dostaly? A platí, že trénink musí bolet, aby byl proveden poctivě? Odpověděl mistr Moravy a Slezska Ondřej Špiller.

Amigo a hosté - Adam Langer

14. 5. 2022
Mladý herec, rapper, textař a dabér Adam Langer v otevřeném rozhovoru promluvil o své trnité studijní cestě, hraní v seriálu Ulice, divácké neoblíbenosti záporných postav a zodpověděl také otázku, zda by si zahrál pohádkového prince. Poslechněte si další díl našeho podcastu.

Amigo a hosté - Petra Tydlačková

23. 4. 2022
Hostem dalšího dílu podcastu Amigo a hosté byla Petra Tydlačková. Účastnice MISS Czech Republic 2022 a vizážistka promluvila nejen o prestižní soutěži krásy, zda je mezi holkami rivalita a jestli ještě v dnešním světě modelingu platí míry 90-60-90.

Amigo a hosté - Enrique Lysoněk

2. 4. 2022
Do zákulisí televizní soutěže Survivor Česko Slovensko jsme nahlédli s jedním z účinkujících Enriquem Lysoňkem. Ten promluvil v otevřeném rozhovoru nejen o drsném hladovění na opuštěném ostrově, ale také třeba o tom, kam soutěžící chodí na záchod a proč mají ženy stále tak dokonale oholené nohy. Dá se tato soutěž vyhrát nějakou geniální taktikou, nebo je to o štěstí? Dozvíte se v podcastu.

Amigo a hosté - Julia Pilar

19. 3. 2022
První mezinárodní vysílání podcastu Amigo a hosté - hostem byla velmi příjemná a talentovaná zpěvačka Julia Pilar. Promluvila mimo jiné o tom, jak náročné je studovat medicínu a u toho debutovat na hudební scéně, jak je na tom podle ní aktuálně slovenská hudební scéna, proč je těžší psát písničky ve slovenštině než anglicky a jestli ji čeká nějaké vystoupení. Poslouchejte jedinečný díl našeho podcastu!

Amigo a hosté - Jakub Pavelka

12. 3. 2022
Herec, režisér, kameraman, zpěvák, novinář a redaktor CNN Prima News Jakub Pavelka byl dalším hostem podcastu Amigo a hosté. Jak stihl tak mladý člověk projít tolika profesemi, která je mu nejbližší a jak vlastně vypadá takový den reportéra velké televizní stanice? To všechno a mnoho dalších věcí uslyšíte v dalším díle našeho podcastu.

Amigo a hosté - Richard Kmoch

26. 2. 2022
Zpěvák a velmi milý člověk Richard Kmoch, který se skupinou Gemini objíždí republiku s písničkami Dalibora Jandy. Opravdu ti dva mají neskutečně podobný hlas! Povídání o tom, jak reagují interpreti na svoje covery a co je vlastně potřeba zařídit, abyste mohli začít zpívat něčí písničky a dalších zajímavostech.

Amigo a hosté - Roman Tegel

19. 2. 2022
Posluchačům tentokrát nabídneme vstup do divadelního zákulisí s dlouholetým ochotnickým hercem Roman Tegel, který za námi přijel z Olomouce, aby povyprávěl nejen, jak se k herectví dostal, jak lze zvládat tento náročný koníček spolu se zaměstnáním a jestli je zájem z řad mladých o hobby, za které nemáte peníze.

Amigo a hosté - Evvie

12. 2. 2022
V prvním díle druhé série moderátor Kuba Kamarád vyzpovídal talentovanou mladou a velmi příjemnou zpěvačku Evvie Evv. Nedávno vydala její debutní EP Close, ze které na Trojce hrajeme písničky 25 years a 19 minutes. Všechny její písničky mají velmi hlubokou stopu a příběh. Co ještě o sobě tato všestranná žena z Brna prozradila?

Amigo a hosté - Gabriella Farr

25. 12. 2021
Mladá a talentovaná herečka Gabriella Farr u nás v podcastu promluvila nejen o své herecké cestě, studiích na konzervatoři nebo točení nekonečného seriálu Ulice.

Amigo a hosté - Michaela Kuklová

18. 12. 2021
Herecká hvězda, věčná princezna, herečka, dabérka a nyní už i malířka Michaela Kuklová prozradila zajímavosti z natáčení pohádek O Jasněnce a létajícím ševci a Z pekla štěstí. Popsala také svou hereckou cestu, vzpomněla na její herecké kolegy a legendy a prozradila, co u ní doma na Vánoce nesmí chybět.

Amigo a hosté - Veronika Sterz

20. 11. 2021
Talentovaná zpěvačka, produkční a tanečnice promluvila o své cestě za hudbou, lidech, kteří jí stavěli do cesty největší překážky, plánech do budoucna i své nejúspěšnější písničce Nevrátím.

Amigo a hosté - Alex

13. 11. 2021
Alex, který prošel přeměnou z dívky na chlapce, popsal celý proces, úskalí a nechá nahlédnout hlouběji do této problematiky, čímž umožní lépe pochopit transsexuální lidi.

NAROZENINOVÝ SPECIÁL - Amigo a hosté - Jakub Kamarád

23. 10. 2021
Dělej jen to, co tě baví. To se snadněji řekne než uskuteční. Životem se honíme za tím, co by z nás udělalo úspěšné a uznávané lidi, ale často zapomínáme na věci, které skutečně dělat chceme a které by nám dělali radost. O tom se rozpovídal velmi netradičně Kuba Kamarád jako host vlastního podcastu, za moderátorský mikrofon tentokrát usedl Maty Prorok.

Amigo a hosté - Nikola Votrubová

16. 10. 2021
Zpěvačka skupiny Yamaband a účastnice 2 ročníků Superstar prozradila, co jí ke zpívání přivedlo, jak funguje velkolepá show Superstar v realitě i jestli chystá nějakou svoji písničku. Poslechněte si podcast.

Amigo a hosté - Kryštof Šimek

9. 10. 2021
Divadelní režisér a student brněnské FAMU prozradil, jak probíhá výběr představení, kolik improvizace patří do vystoupení, jak dlouho trvá připravit a nazkoušet celé divadelní představení a proč režisér studuje i akrobacii. Kryštof Šimek s Kubou Kamarádem probrali také aktuální divadelní trendy a zhodnotili, jak se branže změnila díky pandemii.

Amigo a hosté - Zdeněk Sasín

2. 10. 2021
Zakladatel a šéfredaktor Událostí Online a spolupracovník rádia Trojka promluvil o tom, jak je těžké dnes v online době získat dobře ověřenou informaci, o komunikaci s mluvčími IZS nebo o tom, jak je těžké dělat volnočasově profesionálního žurnalistu.

Amigo a hosté - Kristýna Klabenešová

18. 9. 2021
Studovat v zahraničí není již tak složité jako v minulosti, ale přesto je to výsadou těch šťastnějších a pracovitějších z nás. Na koho se obrátit o pomoc a rady, co si zařídit a jak vše ve Velké Británii funguje a zda mají čeští studenti kvůli Brexitu komplikované prozradila Kristýna Klabenešová, která studuje ve Velké Británii na univerzitě.

Amigo a hosté - Petr Černý

4. 9. 2021
Florbalový útočník A týmu Sokoli Pardubice promluvil o tom, jak lze být úspěšným sportovcem a přitom vystudovat prestižní školu, jak a kdy nastoupit na tu správnou a úspěšnou sportovní cestu a co je vlastně ve florbalu vrchol kariéry. Myslíte, že jsou profesionální florbalisté placeni? Poslechněte si podcast!


Facebook link Instagram link Twitter link